599105834

استقبال از نمایش مستند «آی آدم‌ها» در بخش خارج از مسابقه جشنواره سلامت

بنی‌اعتماد: «آی آدم‌ها» سفارش من به خودم بود.

مستند سینمایی «آی آدم‌ها» ساخته رخشان بنی‌اعتماد در چارچوب جشنواره سلامت در پردیس چارسو روی پرده رفت و مورد استقبال تماشاگران هم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فيلم «آی آدم‌ها»، عصر روز پنج شنبه چهارم شهريور، «آی آدم‌ها» در بخش خارج از مسابقه جشنواره فيلم سلامت برای مخاطبان و اهالی رسانه اكران شد.

پيش از نمايش فيلم، رخشان بنی‌اعتماد كارگردان فيلم مستند «آی آدم‌ها» گفت: «وقتی نام موسسه‌ای به ميان می‌آيد و كارگردانی براي آن‌ها فيلمی می‌سازد، اين اتفاق رنگ و بوی سفارشي شدن به خود می‌گيرد اما دليل ساخت اين فيلم كاملا متفاوت است و آی آدم‌ها سفارش من به خودم است.»

425706127_74799_14247973841691257100

 

بني اعتماد در پايان حرف‌هايش عنوان كرد: «هر فيلمی ستاره‌هايی دارد كه در آن می‌درخشند و فيلم من هم از اين قاعده جدا نيست، امشب دو نفر از اين كودكان در كنار ما هستند و اين‌ها ستارگان فيلم من هستند. عليرضا و حسين امشب در كنار ما هستند تا اين فيلم را در كنار آن‌ها ببينيم. دلم م‌خواهد نمايش امشب را در كمال احترام و تعظيم به خانم بنی‎فخر مادر عليرضا و حسين تقديم كنم كه مادرانه دركنار اين فرزندان بود.»

پیش از صحبت‌های رخشان بنی‌اعتماد، از تعدادی از پزشكان و چهره‌هايی كه در زنجيره اميد به فعاليت می‌پردازند، تقدير و تشكر به عمل آمد.

استقبال تماشاگران از «آی آم‌ها» به اندازه‌ای بود که دو سالن ۴ و ۵ پردیس چارسو به نمایش این فیلم اختصاص یافت و با این وجود تعدادی از تماشاگران روی پله‌ها نشسته بودند.

منبع: هنر و تجربه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.